Останні 5 років розвитку транспортної технології SkyWay виявилися надзвичайно складними, як для генерального конструктора, так і для всієї команди, яка працює над проектом.Нестабільное економічний і політичний стан світової системи, наявність сильних конкурентів-монополістів у галузі транспорту, неготовність суспільства повірити в можливість що -або змінити — все це наклало серйозний відбиток на роботу кожного з нас. Але впевненість і прагнення генерального конструктора струнних технологій SkyWay А. Юницького дозволяє рухатися вперед, завдяки чому створюються компанії в Австралії та об’єднане конструкторське бюро в місті Мінську. Пізніше починає роботу проектно-конструкторська школа для розробки технології третього покоління.

На сьогоднішній день ведеться інтенсивна розробка четвертого покоління струнних технологій, що отримав назву SkyWay — Небесний шлях. Саме з цим, найбільш прогресивним поколінням інноваційної транспортної технології, прийнято рішення виходити на світовий ринок. Для цього у Великобританії формується група компаній SkyWay з оцінною вартістю в 400 000 000 000 USD.

Команда SkyWay

Мінське проектно-конструкторське підприємство SkyWay, липень 2015

Для того, щоб втілити ідею генерального конструктора Анатолія Юницького в життя, а саме — включити технологію SkyWay в сучасний світ, щодня і щогодини поруч з ним трудиться велика кількість конструкторів, інженерів, проектувальників, дизайнерів — всіх тих, хто вірить у проект. Кожен готовий привнести в технологію свій внесок, щоб надалі бути частиною одного великого спільної справи, здатного перевернути розуміння транспорту назавжди.

Наша історія, завдовжки всього 38 років, значно коротше історії багатьох інших транспортних технологій, але вона ще не закінчена. Ми активно працюємо над будівництвом демонстраційних трас в Республіці Білорусь, щоб показати замовникам абсолютно новий вид транспорту, здатний змінити світ на краще.