SkyWay — транспортна альтернатива для Індонезії

Делегація з Індонезії відвідала мінський офіс проектної організації SkyWay. До її складу увійшли: виконавчий директор проекту «Golden Village», директор і уповноважений представник компанії, що працює в області портобудування, представник Асоціації інфраструктури Індонезії, керуючий Асоціації залізниць Індонезії і директор компанії «SkyWay Technologies Indonesia».

Сторону ЗАТ «Струнні технології» представляли генеральний конструктор SkyWay Анатолій Юницький і заступник генерального директора з розвитку Віктор Бабурін. Метою візиту іноземних гостей стало більш детальне знайомство з технологією струнного транспорту, а також обговорення стратегії подальшого співробітництва в рамках розвитку SkyWay в Індонезії.

В ході візиту іноземні делегати відвідали конструкторські бюро, дослідно-експериментальне виробництво, а також випробувально-демонстраційний центр технології SkyWay — ЕкоТехноПарк. Сторони змогли обговорити актуальні технічні і інвестиційні моменти запланованих спільних транспортно-інфраструктурних проектів, а також підписали низку документів про співпрацю і взаєморозуміння.

Зокрема, досягнуто згоди про початок проведення передпроектних досліджень для будівництва транспортних комунікацій в одному з портів Індонезії, представники Організації з розвитку інфраструктури і Товариства залізниць підтвердили готовність сприяти в отриманні всіх необхідних дозволів для реалізації адресних проектів на території Індонезії: високошвидкісних, міських і вантажних транспортних комплексів.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital