Skyway в Европі та Африці

Нещодавно відбулася досить цікава подія в частині глобального просування технології SkyWay. У місті Антверпен (Бельгія) зустрілися члени правління Sky Way Capital з офіційними представниками африканської республіки Бенін. Ключовою темою спілкування стали перспективи розвитку SkyWay в цій країні зокрема, і на африканському континенті в цілому.

Для більш повного розуміння контексту зустрічі необхідно сказати пару слів про передісторію. У березні 2018 року делегація Sky Way Capital, до складу якої входили Владислав Волков, Крістіан Ван ден Вайвер і Катт Джейкобс, презентувала відповідальному за впровадження інновацій в бельгійському місті Гент пану Пітерсу технологію SkyWay. Спілкування було досить тривалим і плідним, а результатом зустрічі стала домовленість про продовження обговорення про методи впровадження на практиці технології SkyWay.

А в лютому 2019 року відбулася повторна зустріч, на якій був присутній глава кабінету міністрів транспорту Бельгії Мартін Ван Онкелен. І вже на цій зустрічі була досягнута домовленість розглянути можливість використання SkyWay в порту в Антверпені. Причому це тільки одне з безлічі напрямків, в яких планується здійснювати співробітництво в самому найближчому майбутньому, оскільки сьогодні мова йде вже про можливу роботу над розвитком всієї транспортної системи Бельгії в цілому.

І приблизно в ті ж дні відбулося плідне спілкування з керівництвом бельгійської партії «Groen» (зелені). Зокрема, був присутній Йохан Малкорпс, що є політичним секретарем і представляє «зелених» в Парламенті бельгійського регіону Фландрія. Після детального знайомства з можливостями струнного транспорту, Йохан Малкорпс висловив готовність надавати всебічну підтримку у впровадженні технології SkyWay в транспортну систему Бельгії.

Оскільки вона спрямована на принципово інший, значно вищий, рівень енергозбереження і захисту навколишнього середовища, що в повній мірі вписується в «зелену» ідеологію суспільного розвитку в Європейському союзі в цілому і в Бельгії зокрема.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY