Skyway в Італії

Для багатьох любителів автоспорту, особливо фанатів «Формула 1», місто Монца є абсолютно культовим місцем. 17 лютого цього року тамтешня «Il Cittadino MB» випустила статтю, присвячену технологіям SkyWay. У тексті журналісти поділилися ідеєю про з’єднання однієї з окраїнних станцій метро Мілана з містом Вімеркате.

Ось що сказав колишній мер міста Ліссоне:

«Ми вже кілька десятиліть не припиняємо говорити про те, що хотілося б продовжити зелену гілку метро, ​​проте на даний момент так і не змогли цього зробити, оскільки для цього необхідні значні витрати. І тому сьогодні наші політики повинні зрозуміти, що без інноваційних технологій зробити цього не вийде.

Однією з таких технологій є струнний транспорт SkyWay, активно впроваджуються в ОАЕ. Це дорожня система майбутнього, вона вимагає менший обсяг інфраструктури, при цьому є більш вигідною з економічної точки зору.

Плюс до того, транспортна система на основі струнних технологій зводиться значно швидше».

22 січня з відповідним проектом ознайомилися кілька мерів провінції Ломбардія, а 7 березня він був розглянутий Транспортної комісією. Після чого, відповідно до процедури пройде обговорення проекту з місцевою владою ряду міст. На думку представника Карроччо, політики зобов’язані аналізувати сьогоднішні технології і робити все для їх впровадження.

Тому що на сьогодні вже доступні технології, немислимі буквально два десятиліття тому. Саме тому варто було б організувати візит представників Ломбардії в Білорусь для того, щоб побачити, як все функціонує і налагодити необхідні зв’язки.

Представник Карроччо зазначає, що в разі вступу регіональної автономії в силу, у провінції Ломбардія з’явиться значно більше повноважень стосовно транспортної інфраструктури, а також з’являться додаткові інвестиції. Саме це дасть можливість на практиці реалізувати інноваційні програми, здатні оживити транспортні артерії між станцією метро Колоньо-Норд і Вімеркате.

Історія подібного обговорення проекту SkyWay є одним із прикладів того, як масштабне співробітництво SkyWay c владою Дубая позначається на просуванні компанії в усьому іншому світі.

 

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY