SKYWAY В МАЛАЙЗІЇ

Нещодавно ЕкоТехноПарк ЗАТ «Струнні технології» приймав делегацію з Малайзії, в яку входили представники великого бізнесу цієї азіатської країни, яка демонструє один з найвищих темпів економічного зростання в своєму регіоні із середньорічним приростом ВВП в районі 6%. І це за період більш ніж 50 років.

Зокрема, широко був представлений штат Пінанг, що є сьогодні центром ділової активності в Малайзії. Тут розташована велика кількість високотехнологічних підприємств. Крім того, Пінанг займає далеко не останнє місце з точки зору туризму.

Вашій увазі пропонується невелика частина інтерв’ю з членами делегації.

Привіт, друзі. Представтесь будь ласка.

Моє ім’я Майкл Соу, я директор компанії MCM Technologies BHD. Напрямок нашої роботи — найбільш інноваційні, здатні змінити майбутнє, технології. І технологія SkyWay нас дуже зацікавила.

Здравствуйте, меня зовут Чонг Каї ВУІ. Я керуючий директор NEC в Малайзії. Ми — одна з найбільших комунікаційних компаній в світі. І погоджуся з колегою, побачене нами сьогодні — нас здивувало і вразило. Ми дуже зацікавлені у впровадженні даної технології у нас.

Які у вас враження від візиту?

Майкл Соу: Враження сильні. Дуже подобається, як чітко і злагоджено організований складний комплекс виробництва, від ідеї і до практичної реалізації. Вражає начебто простота самої ідеї і незрозуміло, чому до цього ніхто не додумався раніше.

Адже технологія дозволяє кардинально оновити існуючі транспортні системи, домігшись вражаючого результату з точки зору енергоефективності, безпеки і при цьому підвищення пасажиропотоку. Це як з 1G перестрибнути відразу в 5G.

Які наступні кроки?

Майкл Соу: В нашій делегації є спеціально запрошений член уряду Малайзії. Він зробить детальний звіт і представить його уряду. Сподіваюся, ми зможемо знайти спільне рішення щодо початку мега-проекту впровадження технології вже в нашій країні. Хоча розуміємо, що конкуренція з тими ж ОАЕ буде непростою.

Чонг Каї ВУІ: Так, безумовно, технологія струнного транспорту просто зобов’язана бути представлена ​​на нашому ринку, та й на світових ринках також, адже ми всі зацікавлені в розвитку подібних інновацій по всьому світу. І ми вже сьогодні готові почати працювати в цьому напрямку.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY