Skyway в Нігерії

За інформацією видання «This Day», представники компанії Sky Way Capital відвідали Лагос (Нігерія) з метою проведення переговорів як з регіональними чиновниками, так і з деякими членами федерального уряду.

На зустрічі представниками SkyWay були показані струнні транспортні системи, а крім того — більш докладно висвітлені ті перспективи, які відриваються при використанні даної технології. Також був відзначений той факт, що проект, в разі співпраці, повністю готовий до практичного впровадження в життя.

До того ж, мова зайшла про конкретний маршрут, який міг би бути першим в реалізації даного проекту. А саме про дорогу між столицею країни Абуджі та найбільшим містом — Лагос.

Ось як прокоментував цю зустріч Айоделе Адевале, який раніше був головою місцевого самоврядування в районі Амуво-Одофіна:

«Упевнений, що для уряду вкрай вигідно залучати в країну такі компанії як Sky Way Capital, стимулюючи їх для розміщення на території Нігерії подібного роду інноваційного обладнання. Це було б вигідно для всіх сторін».

Як відомо, Нігерія є одним з найбільших світових постачальників вуглеводнів, займаючи восьме місце в світі і перше на африканському континенті за обсягами експортованої нафти. Крім того, Нігерія вважається однією з лідируючих країн-експортерів зрідженого природного газу.

Відносно недавно Нігерія обігнала ПАР за розміром ВВП. Одночасно з тим економіка країни може похвалитися стабільним зростанням інвестицій: зокрема, Китай за останні 8 років інвестував в Нігерію близько 10 млрд. доларів.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY