Skyway в ОАЕ

Компанія ЗАТ «Струнні технології» за останні кілька років стала відомою практично в усьому світі, завдяки своїй інноваційній технології — струнному транспорту Skyway, який принципово відрізняється від працюючих сьогодні транспортних системи своєю екологічністю, енергоефективністю і надійністю. На даний момент вже розроблені і сертифіковані кілька моделей транспортних засобів. Також створено прототип, здатний досягати швидкість 500 км/год.

Результатом роботи і досягнутих компанією SkyWay успіхів, в першу чергу мова йде про «ЕкоТехноПарке» в Білорусі і про тестові запуски новітніх моделей, стала пропозиція від урядових та бізнесових кіл Об’єднаних Арабських Еміратів про довгострокове і масштабну співпрацю. В рамках якого

SkyWay побудує Технопарк в Шарджі, свій університет, а також займеться серійним виробництвом транспортних моделей, побудовою відповідної мережі не тільки в ОАЕ, а й в цілому ряді інших країн близькосхідного регіону.

Для цього інженери компанії сьогодні проводять роботи по адаптації транспортних моделей до кліматичних умов Близького Сходу. Крім того, в одному з еміратів буде побудований парк для тестування гіпершвидкісного транспорту, здатного перевозити пасажирів і вантажі на швидкості до 1000 км/год.

Відносно недавно наслідний принц Дубая вельми захоплено відгукувався про технології струнного транспорту Skyway і про їх майбутній розвиток в ОАЕ. Це стало результатом презентації, яку провели інженери SkyWay на чолі з генеральним конструктором Анатолієм Юницького. Зокрема, принц зміг на власні очі побачити в справі Юнbбайк, що є компактним транспортним засобом для міста місткістю до 5 пасажирів і дозволяє побудувати транспортну систему з пропускною спроможністю до 20 тис. jсіб на годину. Та Юникар, 6-місний транспортний засіб, орієнтований на здійснення перевезень на відстань до 200 км і при цьому забезпечує пасажиропотік до 50 тис. осіб на годину.

Було відзначено, що, в порівнянні зі звичними транспортними системами, для використання струнного транспорту потрібно приблизно в 100 разів менше простору при однаковій пропускної здатності. При цьому потрібно в 5 разів менше енергії. Крім того, на порядок, тобто в 10 разів, зменшується потреба в будівництві інфраструктури.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY