SKYWAY В ОАЕ: СХВАЛЕНО БУДІВНИЦТВО

Шейх Рашид Аль Мактум підтвердив схвалення пакету документів, відповідно до яких компанія SkyWay в ОАЕ зможе побудувати серйозний ділянку транспортної системи, який включає в себе 21 станцію і має протяжність близько 15 км.

Після чого ось який коментар з’явився в Твіттері Шейха:

«Ми сприймаємо цей пакет проектів, як серйозний крок на шляху до руху міста Дубая до звання сучасного світового міста номер один. Зокрема, тут буде функціонувати футуристична транспортна система, створена для надшвидкісного і при цьому максимально безпечного транспортування пасажирів на тлі наших хмарочосів».

Крім того, державна медіа-служба Dubai Media Office зробила доступною для суспільства візуалізацію вже розробленого проекту, супроводивши її при цьому таким коментарем:

«Skypods являє собою сучасну підвісну систему, яка б пов’язала найважливіші туристичні місця з центральною частиною міста. Йдеться про 21 станцію, і пасажиропотік в кількості близько 17000 осіб на годину в обох напрямках».

При цьому на веб-сторінці Dubai Media Office є уточнення, що Skypods (а саме цей бренд використовується SkyWay в ОАЕ) дасть унікальну можливість організувати переміщення в ультрасучасних футуристичних модулях.

Проект, крім своєї високої економічної ефективності також максимально гармонійно впишеться в образ майбутнього Дубая.

І, звичайно, не останнім чинником, що вплинув на позитивне рішення, стала екологічна складова технології. Керівництво ОАЕ в цілому і Дубая зокрема вкрай зацікавлені в реалізації даної технології, оскільки одним із стратегічних завдань є побудова міста майбутнього, а без турботи про навколишнє середовище на абсолютно новому рівні про це складно було б говорити.

Анатолій Юницький наступним чином прокоментував цю новину:

«Ми дуже раді рішенню уряду Дубая в виборі нашої технології, як одного з ключових інструментів розвитку транспортних артерій міста. Для нас це велика честь, але одночасно з тим і серйозна відповідальність. Ми повинні, і я впевнений, що ми зможемо підтвердити довіру, максимально наочно показати, що струнний транспорт в повній мірі відповідає найвищим критеріям транспорту майбутнього і більш того — може бути і буде однією з найважливіших його складових».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY