Skyway в ОАЕ

Розпочата у вересні цього року комплексна підготовка до будівництва трьох тестових естакад в «тропічному» виконанні Skyway в ОАЕ фактично завершена. І зараз саме час докладніше поділитися з нашими читачами про те, що зроблено на даний момент. І допоможе в цьому генеральний конструктор Анатолій Юницький:

— Я зараз стою на місці, звідки почнеться будівництво, а точніше навіть воно вже почалося, нашого першого великого випробувального комплексу в ОАЕ. З травня місяця нами був проведений дуже серйозний обсяг робіт за погодженням всіх необхідних документів та дозволів. На даний момент цей непростий етап успішно пройдений, і ми можемо на виділеній нам ділянці довжиною близько 3 кілометрів приступати безпосередньо до повномасштабного будівництва інноваційного центру SkyWay.

Введення в дію першої надлегкої траси довжиною 400 метрів заплановано на весну 2019 року. Ну а, крім цього, планується організувати цеху по збірці Юнибусу, Юнитраку і Юниконту, призначеного для транспортування контейнерів, що буде особливо цікаво країнам Перської затоки.

Также в проект, крім наукової бази, входить будівництво напівжорсткої конструкції для тестування важкого транспорту вагою понад 8 тонн, при цьому довжина ділянки дозволить розвивати швидкість до 150 км/год. Вже готова будівельна база підрядника, на території якої будуть розташовані необхідні матеріали, конструкції тощо. Омар Афана, генеральний директор ОFast Building Contracting, вважає даний проект найважливішим для емірату Шарджа.

Інститут SkyWay в ОАЕ

Прямо навпроти будівельної ділянки знаходиться побудований десять років тому університет, навчання в якому проходять понад 40 тис. студентів, і на території даного навчального закладу планується створити Інститут SkyWay, в функції якого входитиме підготовка кадрів для інноваційного центру.

Дане будівництво є початком повномасштабної роботи компанії в ОАЕ.

На сьогоднішній день йде розробка і підготовчі роботи ще цілого ряду проектів в ОАЕ, які планується реалізовувати в різних містах: Абу-Дабі, Дубай, Фуджейра тощо. Особливістю яких є надщільний пасажиропотік в пікові години, який, для прикладу, в два рази перевищує пропускну здатність однієї гілки в метро в Москві.

Саме з цієї причини для ОАЕ будуть проектуватися і будуватися струнні транспортні засоби підвищеної місткості. А вантажні — місткістю до 35 тонн.

Отже, Skyway продовжує свою переможну ходу по всьому Світу.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY