Skyway в Перу

У липні цього року відбулася зустріч менеджменту компанії SkyWay з фахівцями з Nueva Lima, очолював яких Клаудіо Алехандро Соллі Суарес, відомий перуанський бізнесмен і політичний діяч, один з учасників майбутніх президентських перегонів від партії Peru Nuevo на наступних президентських виборах в Перу.

Варто нагадати про те, що Nueva Lima — проект, що ставить своїм завданням зведення неподалік від міста Ліма, столиці Перу, міста нового типу, що принципово відрізняється від існуючих населених пунктів повною відповідністю інноваційним вимогами екологічності, коли різні частини міста розділені між собою.

Основною ідеєю є створення житлового простору, максимально комфортного для мешканців, але при цьому не шкідливим для навколишнього середовища. І в цьому контексті технології SkyWay можуть зіграти визначальну роль у будівництві відповідних транспортних артерій.

Під час переговорів було досягнуто принципової домовленості про докладне вивчення можливості впровадження технологій SkyWay при будівництві Nueva Lima, і для цієї мети був запланований приїзд до столиці Республіки Білорусь групи технічних фахівців з Перу для проведення аналітичної роботи і підтвердження можливості реалізації проекту.

І ось в грудні 2018 року Мінськ відвідала делегація на чолі з Хорхе Чавесом Санчесом, що є ген. менеджером проекту Nueva Lima. Графік у гостей виявився досить насиченим, буквально за пару днів був випробуваний рухомий склад, проведені продуктивні переговори в центральному офісі в столиці Білорусі.

Лейтмотивом презентації можливостей компанії SkyWay стали особливості майбутнього застосування технологій безпосередньо в умовах Перу, а саме підвищена антикорозійна стійкість, що особливо актуально при побудові транспортних ліній уздовж лінії берега і стійкість до стихійних впливів, таким, як удари блискавки або землетрусу, які періодично трапляються в цій гірській латиноамериканській країні.

Фахівці Nueva Lima залишилися задоволені отриманою інформацією і висловили надію на майбутню плідну співпрацю.

 

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY