Отже, відповімо на питання, яке цікавить тисячі людей — і тих, хто став інвесторами проекту і тих, хто тільки збирається зробити інвестиції в SkyWay — коли цей фантастичний за своїми параметрами проект стане реальністю.
З минулого року йде розробка повного комплекту робочої документації Струнного Транспорту Юницького, така друга назва проекту SkyWay. Й прямо на ходу технічна документація перетворюється з паперових звітів і комп’ютерних моделей в метал і бетон на власному виробничому майданчику під Мінськом, де прямо зараз створюється сертифікаційно-демонстраційний Еко Технопарк технологій SkyWay. Причому, що важливо — будується не зменшена, а реальна модель, прототип даного транспорту. За графіком робіт восени 2016 року сертифікують міську та вантажну транспортну систему, а до 2017 року буде побудовано і здано в експлуатацію 3 види естакадних транспортних систем SkyWay, розміщених над поверхнею землі на «другому рівні». Зупинимося на цьому питанні докладніше.

Транспорт SkyWay

Три види естакадних транспортних систем SkyWay:

 1. Міський SkyWay комплекс: рейко-струнна транспортна міська естакада 4-го покоління протяжністю 3 км, швидкісний (до 150 км / ч) міський вантажопасажирський рухомий склад (юнібус) і транспортна інфраструктура, що включає пасажирські станції.
 2. Вантажний SkyWay комплекс для сипучих вантажів: рейко-струнна транспортна естакада протяжністю 1 км, вантажний рухомий склад (юнікар) і інфраструктура, що включає автоматизовані вантажні і розвантажувальні термінали.
 3. Високошвидкісний SkyWay комплекс: високошвидкісна міжміський рейко-струнна транспортна естакада протяжністю 15 км, високошвидкісний (до 500 км/ч) міжміський рухомий склад на сталевих колесах (юнібус) і транспортна інфраструктура, що включає пасажирські станції.

Еко Технопарк SkyWay буде включати в себе дві естакадні транспортні системи (з урахуванням шляховий і вокзальної інфраструктури, вантажного і пасажирського міського надземного транспорту); виробничі приміщення площею близько 25 тис. кв. м; конструкторське бюро площею 1000 кв. м; адміністративна будівля площею 1000 кв. м; лабораторно-випробувальний комплекс.
У найближчій перспективі з майданчика вийде траса високошвидкісного комплексу SkyWay протяжністю 15 км для досягнення швидкостей в 500 км/год.

ЕкоТехнопарк SkyWay

 1. Будівля вокзалу та адміністрації — 0,2 га.
 2. Легка міська пасажирська траса протяжністю 1,5 км — 0,1 га.
 3. Швидкісна міська пасажирська траса протяжністю 1,5 км — 0,1 га.
 4. Вантажна траса протяжністю 1 км — 0,1 га.
 5. Вантажно-розвантажувальний термінал — 0,2 га.
 6. Розворотна платформа.
 7. Модуль (склади і ділянка збірки) — 1,5 га.
 8. Пожежний водойом — 0,5 га.
 9. Садово-парковий комплекс, з урахуванням озеленення дахів — 38 га.

Що отримає інвестор SkyWay

Статус співвласника високотехнологічної західної компанії Euroasian Rail Skyway Systems Holding Ltd. (RSW systems) і проривний транспортної технології Skay Way.
Включення до Реєстру акціонерів компанії.
Цінний папір — сертифікат акцій, захищений Британським правом.
Довічні дивіденди від прибутку компанії «RSW systems» та всіх її майбутніх дочірніх компаній.

СТАТИ ІНВЕСТОРОМ