SkyWay запросив Міністра транспорту РФ Максима Соколова до ЕкоТехноПарку

27-28 вересня проходить форум для професійного співтовариства транспортної галузі «Інтелектуальні транспортні системи Росії». Проектна організація SkyWay представлена на форумі, і її стенд має велику популярність. Не зміг пройти мимо нього Міністр транспорту Росії Максим Соколов. Кирило Бадулін, керівник відділу адресних проектів SkyWay, коротко представив йому технологію. В особистій розмові Міністр підтвердив, що знайомий зі струнним транспортом. І відразу ж був запрошений до ЕкоТехноПарку, щоб особисто оцінити досягнення моделей, які працюють.

Як повідомляє Кирило Бадулін після відвідування панельної сесії по впровадженню цифрових рішень, дискурс розвитку транспортної галузі в Росії дуже схожий на загальносвітові тенденції (наприклад, на Innotrans). Все більший акцент робиться на мобільні додатки і інтернет речей замість того, щоб активно впроваджувати принципові інновації, які могли б змінити транспортну галузь цілком. Поверхневі рішення продовжують займати центральну позицію, але це ненадовго.

Активний інтерес до технології проявили представники Фінляндії. Струнний транспорт може бути затребуваним в Турку.

Головна мета форуму — підбити проміжні підсумки за два роки спільної роботи, а також визначити існуючі бар’єри в міжгалузевій і міжвідомчій взаємодії для розвитку галузі. Про широкі можливості використання цифрових технологій у транспортній галузі заявив президент РФ Володимир Путін на засіданні президії Держради в п’ятницю.

РЕЄСТРАЦІЯ В ПРОЕКТІ SKYWAY