Skyway - зірка Всесвітнього урядового саміту в Дубаї

З 10 по 12 лютого в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати, пройшов Всесвітній урядовий саміт. На якому були присутні делегації зі 140 країн і великих організацій. Тематикою заходу було обговорення інноваційних технологій в науковій сфері та в галузі глобального управління.

Вже традиційною стала демонстрація найбільш інноваційних розробок, які здатні сформувати образ майбутнього людства. Найбільші регіональні ЗМІ присвятили цій події і участі в ньому SkyWay безліч докладних матеріалів. Наведемо невелику цитату з однієї публікації:

«Давайте уявимо собі людину, що прилетіла в Дубай. Вона виходить з літака. Вона втомився від тривалого перельоту. При цьому вона звільнена від обов’язку проходити будь-які паспортні перевірки, від процедури пред’явлення візи, від відповідей на питання, що стосуються безпеки та інше. Людина просто виходить з аеропорту, сідає в таксі і їде в готель.

Оскільки уряд запровадить технології, завдяки яким можна буде організувати ефективну взаємодію і моментальний обмін інформацією, пов’язаної з ідентифікацією людей без необхідності проведення додаткових перевірок. У тому числі мова йде про сучасні технології перевірки біометричних даних на основі радіосигналу.

Все це може привести до того, що мандрівники будуть абсолютно безперешкодно потрапляти на територію Дубая, при цьому всі необхідні перевірки здійснюються без їх участі за допомогою технологій. Робота даної системи знаходиться на стадії теоретичного обговорення на найвищому рівні і сьогодні робляться перші кроки в процесі підготовки розробки.

При цьому уявіть собі, наскільки логічно в цю систему впишуться Sky Pods, завдяки чому наші хмарочоси отримають прямий транспортний зв’язок, наземний транспорт позбудеться від великої кількості трафіку».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY