Skyway в Індонезії

План проекту був ініційований в результаті підписання Меморандуму про взаєморозуміння між УІ і компанією «SkyWay Technologies Індонезія». Це відбулося в кампусі Університету Індонезії в місті Депок, Західна Ява.

У своєму виступі Ректор Університету Індонезії Мухаммад Аніс заявив про твердий намір бути партнером SkyWay Technologies Індонезія в здійсненні плану розвитку SkyWay як засобу пересування на території Університету Індонезії.

«Ми раді, що є партнером SkyWay Індонезія, так як це — нова технологія, яка необхідна Індонезії для вирішення транспортних проблем.» — зазначив пан Аніс в своєму виступі з нагоди підписання Меморандуму про взаєморозуміння між УІ і компанією «SkyWay Technologies Індонезія».

За словами пана Аніса, на території Індонезійського університету знаходиться одна третина міського паркового фонду, який буде збережений в недоторканності і красі. Скорочення викидів вуглецю в навколишнє середовище кампусу необхідно, щоб зберегти його зеленим та мінімізувати використання викопного палива. SkyWay має технологію, яка узгоджується з концепцією УІ з «зеленого транспортування», без використання викопного палива, її впровадженням без видалення дерев і з використанням відновлюваних джерел енергії.

«У нас знаходиться одна третина міського лісового фонду, ми будемо використовувати цей транспорт для з’єднання будівель (УІ), тому багато людей будуть користуватися ним», сказав він. Після підписання угоди обома сторонами буде створена робоча група для технічного обговорення плану дій по будівництву цього «небесного» поїзда. «Робоча група має буде визначити, яке планування необхідно буде здійснити; ми сподіваємося, що підготовка Генерального плану буде завершена до кінця цього року», ― додав він.

Гн Аніс пояснив, що впровадження естакадного транспорту SkyWay дозволить зменшити кількість транспортних засобів, які в’їжджають на територію кампусу. Раніше УІ планував побудувати монорейкову дорогу, але це було визнано неефективним внаслідок її високої вартості. «У цій інфраструктурі (SkyWay) використовуються сталеві прогони з опорами, що робить її більш прийнятною», ― сказав пан Аніс.

Процес планування, додав він, буде здійснюватися дуже ретельно, так як ця технологія буде ставати більш ефективною в довгостроковій перспективі. Наша співпраця не зупиняється на цьому проекті, УІ буде продовжувати подальші взаємини зі «SkyWay Technologies» як з партнером по інноваціях в екологічно чистих транспортних технологіях.

«Ми будемо продовжувати надавати підтримку цієї технології, і сподіваємося, що УІ і SkyWay зможуть співпрацювати надалі з метою реалізації транспортних рішень для нашого народу», — підкреслив Проректор зі співробітництва та міжнародних справ Хамід Халід.

У свою чергу, Директор компанії «SkyWay Technologies Індонезія» Мадінатуль Фаділа привітала Університет Індонезії з тим, що це буде перший кампус в Індонезії і третій кампус в світі, який починає наукові дослідження і ділове партнерство з технологіями SkyWay.

«Університет Індонезії був обраний в якості третього кампусу в світі, який став нашим глобальним партнером», — зазначила Мадінатуль.

Мадінатуль Фаділа додала, що після підписання Меморандуму про взаєморозуміння найближчим часом будуть зроблені такі конкретні кроки, наприклад, проведення конкурсу на дизайн станції SkyWay на території кампусу відповідно до філософії та цінностей Індонезії. «Учасниками можуть бути студенти і широка громадськість. Пізніше ми виберемо найкращий дизайн для станції SkyWay на території УІ. Це буде перший крок; ми закликаємо людей проявити більше уваги до проблем громадського транспорту, який має використовуватися відповідно до думок суспільства, самим суспільством і для суспільства. »

Як сказала Мадінатуль, це буде не тільки транспортне сполучення між факультетами та кампусом УІ; SkyWay також зможе відкрити ширші перспективи для розвитку інфраструктури в Індонезії. Крім того, за її словами, внаслідок географічного положення в Індонезії існують власні труднощі в боротьбі з обігом наркотиків.

«Являючись найбільшою острівною державою в світі, Індонезія має потребу в такому транспортному рішенні, яке не тільки надає ефективну мобільність для людей і логістику, але також здатне забезпечувати лінії зв’язку (за допомогою оптоволоконних кабелів в сталевих рейках), постачання водою, газом і деякими іншими життєво необхідними матеріалами, які можуть доставлятися сталевими рейками SkyWay,» — сказала Мадінатуль.

Вона також підкреслила, що для будівництва такої транспортної мережі в Індонезії перш за все необхідна інтегрована транспортна технологія. SkyWay запропонує всім людям, які займаються інфраструктурою і транспортом, спільно надати краще рішення для цієї країни. В даний час в SkyWay вже складено список з 10 топ-проектів Індонезії.

За словами Мадінатуль, з десятків організацій, зацікавлених в реалізації цієї співпраці, SkyWay в даний час працює по 10 пріоритетних аван-проектам які представляються найбільш нагальними, важливими і перспективними з точки зору залучення інвестицій та підтримки, так як ця технологія дійсно прийнятна для інвестування.

«Хоча виданий мені мандат на повноваження дійсний не тільки для Індонезії, а й для розвитку в Малайзії і Брунеї, я, як дитина свого народу, підтверджую свій твердий намір зробити Індонезію першопрохідцем в реалізації цієї проривної технології. Ця транспортна технологія пройшла довгий шлях розвитку інновацій. На даний момент завершується сертифікація з безпеки цього транспорту; в її успішному застосуванні не лишилося ніяких сумнівів «.

«Ми отримали підтримку понад 300 000 інвесторів по всьому світу, і 1200 з них знаходяться в Індонезії. SkyWay — сама довгоочікувана технологія для реалізації, для SkyWay настав час стати частиною вирішення транспортних проблем у всьому світі. Професор Анатолій Юницький і його команда Компанії «SkyWay Technologies Co.» отримали сотні нагород від міжнародних інститутів, включаючи ООН-Хабітат і «Золота колісниця», тому це буде не тільки транспортним рішенням, але і шедевром для країни, яка реалізує його вперше. Це стане одним з найвидатніших досягнень нації, здатних продемонструвати перед усім світом, що ми є провідною країною по вибору транспортних технологій, а не звичайним послідовником, «- заявила Мадінатуль.

Мадінатуль висловила надію, що Індонезія зможе проявити сміливість, лідерські якості та здатність показати всьому світу, що ця країна здатна вирішувати комунікаційні проблеми, особливо за допомогою відповідного впровадження транспортної інфраструктури.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital