SkyWay у SRTIP

На сьогоднішній день йде підготовка до початку зведення нового промислового парку, який буде називатися «Промисловий Оазис в Шарджі». На думку аналітиків, цей майданчик стане одним з найважливіших в регіоні.

Що таке SRTIP

Є однією з декількох вільних економічних зон даного емірату, де іноземним компаніям дозволено будувати свої підприємства. Завершення першої фази будівництва парку — 2019 рік. Загальна площа складе 175 га, на ній планується розміщення штаб-квартири парку, лабораторії та інноваційних центрів. У тому числі і Інноваційний центр Skyway.

Тут же буде побудований музей інноваційних технологій, сучасний готель і конференц-хол. Крім того, заплановано будівництво деяких житлових приміщень.

Для чого створюється SRTIP?

Вільна економічна зона є засобом більш активного розвитку на території держави найбільш інноваційних технологій, спрямованих на довгі інвестиції і отримання прибутку в майбутньому. Зазвичай мова йде про початкові етапи розробки тестових зразків, які при успішному впровадженні здатні значно поліпшити якість життя суспільства в майбутньому.

Ключовими напрямками SRTIP заявлені наступні:

  • Водні технології, що стосуються різних етапів переробки води.
  • Технології, спрямовані на розвиток відновлюваної енергії.
  • Інформаційні технології, зокрема в області Big Data.
  • Розвиток «зелених» технологій, які допомагають захищати навколишнє середовище.

Основне завдання, яке повинен буде вирішувати парк, полягає в стимулюванні розвитку інноваційних технологій, і відповідне заохочення підприємництва в даній сфері. Як приклад береться Кремнієва долина в Сполучених Штатах Америки, яка міцно пов’язує виробництво, університети і підприємницьке співтовариство.

SkyWay у SRTIP

Компанія SkyWay планує проводити демонстрацію роботи модулів струнного транспорту на території даного парку. Проекту SkyWay тут виділено близько 50 га. При цьому хід будівництва контролюються безпосередньо представниками керівництва Об’єднаних Арабських Еміратів.

Це буде не тільки демонстраційний майданчик для близькосхідного регіону, але і повністю робоча і діюча транспортна гілка для місцевих кампусів. На 2019 рік заплановано завершення першого етапу будівництва.

 

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY