Група компаній SkyWay виходить за межі континенту – перспективи співробітництва SkyWay з Австралією стають все відчутнішими. Ще 17 і 18 травня 2016 року відразу в чотирьох австралійських ЗМІ вийшла стаття про струнну транспортну технологію SkyWay. Імовірно, струнна транспортна система SkyWay вже в найближчому майбутньому отримає своє втілення на території австралійського університету Фліндерс , розташованому в р. Аделаїда (Південна Австралія).

Група компаній SkyWay ставить перед собою завдання надати понадефективне рішення, яке дозволить з мінімальним впливом на навколишнє середовище прокласти трасу над територією університету, яка відрізняється горбистим рельєфом. Університет Фліндерс з натхненням чекає початку робіт з реалізації струнного транспорту, який має потенціал для того, щоб зробити кампус Бедфорд Парк більш доступним, ніж коли-небудь раніше.

За словами професора Коліна Стірлінга, якщо система буде доцільною, вона стане доповненням до залізничної лінії Тонсли, про розширення якої нещодавно було оголошено, з’єднавши останні півкілометра між станцією Фліндерс зовні Медичного центру Фліндерс і центральною частиною університету. «Якщо реалізація струнної транспортної системи буде доцільною, тоді у неї є потенціал стати візитною карткою Південній Австралії, а також чудовим об’єктом інфраструктури для місцевого співтовариства – вона не тільки буде мати практичну цінність, але і сама по собі стане справжньою пам’яткою, оскільки ніде в світі не існує нічого подібного», – заявляє професор Стірлінг.

Представляти проект на території Австралії буде досвідчена консалтингова компанія в області транспорту і інфраструктури «Rod Hook and Associates». Глава компанії Род Хук переконався в надійності і перспективності технології, відвідавши мінський офіс SkyWay в минулому році. Стаття про струнну транспортну систему була опублікована в найбільших новинних ЗМІ, які охоплюють всю Австралію: «The Advertiser», «Herald Sun», «The Daily Telegraph» та «Courier-Mail».

Примітка: «The Advertiser» – щоденний таблоїд, що виходить в р. Аделаїда (Південна Австралія). Згідно офіційному сайту «The Advertiser» , газету щодня читають понад 580 000 чоловік, і більше, ніж 740 000 людей – щосуботи. Станом на серпень 2015 року офіційний сайт ЗМІ «The Advertiser» займав 29 місце за відвідуваністю серед найпопулярніших новинних сайтів Австралії, залучаючи майже 1,8 млн відвідувачів кожен місяць. «Herald Sun» — («Ранковий вісник») ранковий таблоїд, що виходить р. в Мельбурні (Австралія). Herald Sun є найбільш популярною і видаваної газетою Австралії, її тижневий наклад становить 551 100 примірників, а кількість читачів оцінюється приблизно в 1,5 млн осіб. «Courier-Mail» – щоденний таблоїд , що виходить щодня з понеділка по суботу р. в Брісбен (Австралія). Станом на серпень 2015 року офіційний сайт ЗМІ » Courier-Mail » займав 25 місце за відвідуваністю серед найпопулярніших новинних сайтів Австралії, залучаючи майже 2,6 млн відвідувачів в місяць. «The Daily Telegraph» – таблоїд, що виходить з понеділка по суботу в р. Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія). Станом на липень 2015 року офіційний сайт ЗМІ «The Daily Telegraph» займав 21 місце за відвідуваністю серед найпопулярніших новинних сайтів Австралії, залучаючи майже 3,7 млн відвідувачів щомісяця.

Уляна Орлова
Кореспондент інформаційної служби міжнародної групи компаній SkyWay
© rsw-systems.com

РЕЄСТРАЦІЯ В ПРОЕКТІ SKYWAY