У вересні місяці минулого року в мінське ЗАТ «Струнні технології» приїжджала делегація австралійських транспортних експертів на чолі з керівником компанії Rod Hook and Associates (RHA) Родом Хуком, який здійснив ряд найважливіших проектів у себе в країні. В даному випадку білоруська компанія може стати реальною територією формування стратегії з впровадження технологій SkyWay в Австралії.

Австралійські експерти відвідали підприємство і докладно вивчили його роботу, провели переговори з менеджментом, провідними інженерами, дизайнерами і конструкторами компанії. Також гості побували в ЕкоТехноПарке SkyWay в Мар’їній Гірці. Вони ознайомилися з тим, як іде будівництво майбутнього випробувального полігону, поспілкувалися з проектувальниками і робітниками, оглянули будівельну техніку.

Підсумком візиту стало створення докладної дорожньої карти реалізації проекту SkyWay і початок спільної діяльності партнерів на території Австралії. Білоруські фахівці надають великого значення майбутній зустрічі і сподіваються, що партнерство з RHA послужить додатковим поштовхом до здійснення всього проекту SkyWay.