Струнні технології переїжджають

Інженери та конструктори ЗАТ «Струнні технології» тепер будуть працювати в офісі на вулиці Чеботарьова, яка розташовується в серці індустріальної частини Мінська. Наші нові сусіди — це близько десятка славетних на всю країну промислових підприємств. Найбільше з тутешніх підприємств — Мінський тракторний завод, навколо якого і утворився район. Тут все побудовано і сплановано на користь індустрії: коледжі, шляхи сполучення, необхідна інфраструктура. Навіть стара назва вулиці Чеботарьова — Промислова. Але, не дивлячись на наявність індустріальних гігантів, яких тут повним-повнісінько, район зелений і красивий, в околицях багато парків і скверів.

Новий офіс компанії знадобився не просто так. За останній час колектив «Струнних технологій» виріс до майже 400 осіб. Набір співробітників триває, і за деякими вакансіями можна судити, що разом з новими членами команди почнуть з’являтися дуже цікаві технологічні новини. Наприклад, компанії потрібен інженер-програміст з комп’ютерного зору. Звучить заманливо, чи не так? Всього на даний момент в «Струнних технологіях» відкрито 19 вакансій, в новому просторому офісі знайдеться місце для всіх.

Новий офіс — не єдине збільшення до активів інвесторів SkyWay: незабаром виробництво проектної організації SkyWay поповниться новими площами. Поруч з виробництвом, що вже уже існує, в СЕЗ «Мінськ» будуть введені в експлуатацію дві нових будівлі: цех з виготовлення металоконструкцій для інфраструктури Струнного транспорту і цех для розширення виробництва рухомого складу.

Деякі зразки новітнього обладнання, закупленого для виробництва, існують в Білорусі в єдиному екземплярі. Введення нових об’єктів дозволить виробляти необхідну кількість металоконструкцій, рухомого складу та комплектуючих для забезпечення перших комерційних проектів. При цьому не буде необхідності витрачати багато зайвих грошей на замовлення у сторонніх виробників.

 

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY