Струнні технології SkyWay

Струнні технології SkyWay дозволяють створювати види транспорту і елементи інфраструктури, призначені для найрізноманітніших перевезень, від пасажирських, вантажних до міжнародних і в тому числі космічних.

При цьому SkyWay здатний функціонувати абсолютно в будь-яких кліматичних умовах, відповідаючи на всі запити людини. Хороший приклад тому — юникар, який був розроблений для експлуатації в тропічному кліматі.

Коли ми говоримо, що SkyWay є транспортом майбутнього, це не просто рекламний слоган. SkyWay володіє найвищим рівнем безпеки незалежно від того, чи йде мова про легкий юнибайк або про юнибус. У будь-якому випадку струнні технології на висоті. У прямому і переносному сенсі.

SkyWay виключив, наскільки це можливо, вплив горезвісного людського чинника на безпеку. Тепер струнний транспорт є повністю автоматично керованим.

SkyWay не зможе потрапити в аварію, зіткнувшись з іншим засобом пересування або збивши людину, оскільки SkyWay перевозить вантажі та пасажирів над землею.

Завдяки використанню транспорту SkyWay зберігається земля, розташована біля комунікацій, що використовуються SkyWay.

SkyWay здатний розганятися до 500 км/год, одночасно з тим зберігаючи максимальний комфорт для пасажирів.

Струнні технології SkyWay безумовно є серйозною альтернативою що використовується сьогодні застарілому громадському транспорту.

Примітка: на фото реальний транспорт Skyway в русі, проходить випробування.
ЕкоТехноПарк. Мар’їна Гірка, Білорусь. Серпень 2019.

 

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY