Струнні транспортні системи: на землі і в космосі

16 квітня в столиці Білорусі, місті Мінську пройшла презентація книги під назвою «Струнні транспортні системи: на землі і в космосі». Це чергове перевидання монографії генерального конструктора ЗАТ «Струнні технології» Анатолія Юницького. У цій роботі автор докладно описує закони і принципи, які лягли в основу концепції струнного транспорту SkyWay. Книга була вже перевидана кілька разів, проте основні тези і ідеї залишаються незмінними.

«Комсомольская правда», одне з найбільших російських видань, які є інформаційним партнером SkyWay, опублікувало свою рецензію на цю роботу Анатолія Юницького. Де в першу чергу була підкреслена актуальність космічної тематики з точки зору сучасної науки і техніки:

«Цю книгу можна назвати свого роду маніфестом Анатолія Юницького. Тут він самим докладним чином знайомить читача з основами розробленої ним теорії, що стоїть за струнним транспортом і концепцією ЗТЗ — Загальнопланетарного Транспортного Засобу.

Монографія вперше була опублікована в 1995 році, з тих пір з’являлися нові редакції, що містять всі нові і нові подробиці про те, як в реальному житті втілюються ідеї, викладені в роботі. З плином років теорія Анатолія Юницького проходить перевірку і підтвердження практикою.

Струнні дороги успішно будуються в різних регіонах світу, зростає і розширюється модельний ряд модулів. І є враження, що небагато часу залишилося до початку вже практичної перевірки космічної концепції Юницького.

Тим більше, що сьогодні в світі зростає увага до розробок подібного роду. Показовими прикладами є анонсування будівництва космічного ліфта в Японії і початок робіт декількох американських компаній над багаторазовими ракетами. Тому можна з упевненістю констатувати, що сьогодні Космос знову виходить на перший план».

Дата 16 квітня було обрано не випадково, оскільки саме в цей день автор, Анатолій Юницький відзначав ювілей — 70 років. Цей день Анатолій Едуардович вважав за краще зустріти разом з однодумцями і колегами, яких зібралася чимала кількість. Понад  100 чоловік відвідали захід. Серед них керівники інвестиційних фондів SkyWay, топ-менеджмент ЗАТ «Струнні технології», а також близькі друзі і соратники інженера.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY