3DEXPERIENCE Skyway

Веб-сторінка Dassault Systèmes опублікувала презентацію 3DEXPERIENCE. Де, зокрема, продемонстровані практичні приклади розробки деяких елементів технології SkyWay.

Dassault Systèmes SE, «Компанія 3DEXPERIENCE», є європейською компанією з розробки програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Велиці-Вілакублі, Франція, яка розробляє програмне забезпечення для 3D-дизайну, 3D-цифрового макету і управління життєвим циклом продукту.

Перші кроки по інтеграції даної платформи в процес роботи над модулями SkyWay почала робити в січні минулого року.

За допомогою 3DEXPERIENCE є можливість максимально оперативно вносити правки на всіх етапах роботи над проектом. При цьому будь-які коригування тут же видно на підсумковій моделі і в розрахунках всіх характеристик, плюс до того в режимі реального часу вносять кореГування в підсумкову вартість продукту.

На думку Генерального інженера Анатолія Юницького, платформа 3DEXPERIENCE оптимально підходить для роботи над розробкою новітніх елементів транспортної мережі SkyWay.

Так як в процесі потрібно враховувати найменші деталі з точки зору впливу їх на розвиток кінцевого результату, і визначення їх долі на всіх етапах як розробки, так і виробництва. На сьогоднішній день тільки за допомогою 3DEXPERIENCE можливо добитися подібного результату.

SkyWay продовжує процес руху в рамках логіки «Індустрії 4.0», в форматі якої використовуються найбільш передові технологічні рішення для розробки продукту, що відповідає самим високотехнологічним вимогам.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY