ТЕХНОЛОГІЯ SKYWAY на форумі «INOUT 2019», ФРАНЦІЯ

В останні дні березня 2019 року в місті Ренн (Франція) був проведений форум «InOut 2019». Ключова тема заходу: розвиток глобальної діджіталізаціі, а також аналіз сучасних інноваційних економічних галузей в контексті шляхів майбутнього розвитку транспортних систем. На цьому форумі також була представлена ​​і технологія SkyWay.

За задумом організаторів, форматом проведення заходу повинно було б стати щось на зразок відкритого інтерактивного майданчику, де стартапи разом з відвідувачами і потенційними інвесторами змогли б провести обговорення і тестування своїх ідей, задумів і прототипів. Це можна було б назвати нульовим етапом реалізації вже готових продуктів в майбутньому.

Серед інших учасників даного форуму була і аналітик відділу адресних проектів SkyWay Марія Дунаєва. Вона представила детальну доповідь, що стосується струнних технологій, а також детально висвітлила питання розвитку технології SkyWay. Представляємо вашій увазі невелику цитату з виступу Марії:

«Компанія SkyWay Technologies Co. почала розробляти технологію струнних естакад в 2015 році. Технологія SkyWay була повністю, з нуля спроектована нашими фахівцями. За цей час ми пройшли шлях в кілька етапів розвитку струнних технологій, і на даний момент працюємо вже над четвертим поколінням.

Думаю, всі присутні розуміють, наскільки недосконалими сьогодні є міські транспортні системи. Проблем безліч: пробки, недостатній рівень безпеки для людей, значна кількість шкідливих викидів і все це на тлі невиправдано високої вартості зведення інфраструктури.

Компанія SkyWay Technologies Co. пропонує системне рішення даних проблем. Це рішення здатне забезпечити цілий ряд глобальних переваг, основні з яких: підвищення безпеки, яке здатне на порядок зменшити кількість аварій, більш висока швидкість перевезення, надійність і довговічність інфраструктури, підвищений рівень комфорту для пасажирів.

Ми реалізуємо повний спектр будівельних робіт, спрямованих на зведення транспортної естакади, розробку і будівництво рухомого складу та супутньої інфраструктури. Причому не тільки пасажирської, але і вантажної. Це стосується як міського та приміського, так і високошвидкісного міжміського транспорту».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY