Тест-драйв юнибуса на гнучкій рейці

В ЕкоТехноПарку SkyWay відбулися пробні заїзди юнибуса по провисаючій шляховій структурі. Тести проводяться в рамках приймальних випробувань рухомого складу.

Одна з важливих характеристик що підтверджується — універсальність Струнного транспорту Юницького — всі типи підвісного рухомого складу SkyWay можуть використовуватися на різних видах транспортних систем. У цьому ж зв’язку тижнем раніше 2-місний юнибайк було випробувано на ферменній структурі.

14-місцевий юнибус випробовується на провисаючій шляховій структурі в різних режимах, в тому числі і з повною масою — 3,5 т. Вже в перший день випробувань його швидкість перевищила 80 км/год в центральній точці середнього прольоту довжиною 400 м. Наступний рубіж — сотня, а потім той максимум, який дозволить розвинути довжина ділянки між високими проміжними опорами, яка складає 400 м.

Випробування що проводяться — крім іншого — дозволяють упевнитися в можливості використання важких транспортних засобів SkyWay на подібному типі шляховий структури, що дозволяє долати водні та інші перешкоди без спорудження мостів, тунелів, шляхопроводів тощо.

 

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY