Існує велика кількість найрізноманітніших партнерських програм. Якщо ви не в курсі, що таке партнерська програма, то в короткому викладі можна сказати так —

Партнерська програма це різновид реклами, в який рекламний бюджет віддається не рекламним агентствам, не викачується на непотрібні плакати і ТБ-передачі.
Рекламний бюджет партнерської програми використовується для прямого заохочення тих, хто приводить нових користувачів, нових покупців товару або послуги.

Тут немає ніякого обману — у вартості товару завжди закладена вартість реклами, а партнерська програма дозволяє витрачати кошти на рекламу найбільш ефективно.

Вивчивши партнерську програму SkyWay, ми прийшли до висновку, що над нею працювали дуже грамотні фахівці. Посудіть самі — тут використовуються найефективніші засоби просування — сама партнерська програма SkyWay багаторівнева — завдяки цьому, ви отримуєте винагороду не тільки завдяки тим, кого ви запросили, але і тим, кого ви запросили ваші запрошені. І таких рівнів кілька, тому ваша прибуток може складатися з десятків і тисяч джерел!

Наступний момент — ви отримуєте винагороду не тільки грошима, а й акціями SkyWay! Наприклад, запрошений вами новий учасник проекту вирішив інвестувати в акції SkyWay 1000 доларів. Завдяки партнерській програмі SkyWay ви отримуєте по 15% і грошима і акціями. Тобто, ви отримуєте 150 доларів, які можете відразу вивести на свій рахунок і 150 доларів, на які ви можете купити акції SkyWay!

З урахуванням того, що будівництво першого експериментального ділянки проекту вже йде щосили, і сертифікація проекту намічена в 2017 році — вартість акцій тоді виросте в сотні разів! Відмінний варіант для інвестицій!

А завдяки продуманій партнерській програмі, окупити свої вкладення багаторазово і отримувати стабільний пасивний дохід можна з самого початку.

Саме тому наші експерти і вважають, що SkyWay це найкраща партнерська програма в наш час.

Вже більше 360 000 чоловік з 64 країн стали її учасниками — запрошуємо і вас!

СТАТИ ПАРТНЕРОМ SKYWAY