Ті, хто робить Skyway: Андрій Зайцев

Продовжуємо серію публікацій, які ознайомлюють нас з співробітниками компанії ЗАТ «Струнні технології». Сьогодні з нами погодився поговорити Зайцев Андрій Дмитрович, начальник Управління рухомого складу.

— Андрій Дмитрович, можна докладніше про функції вашого управління?

— У наші завдання входить здійснення розробки рухомого складу. Даний процес в цілому розбитий на стадії і окремі зони, що є причиною існування різних КБ, кожне з яких має свою спрямованість.

— Які фахівці зайняті в цих бюро?

— Якщо брати в загальному, то колектив в основному інженерно-конструкторський. Є механіки, електрики. У бюро, яке розробляє бортові системи управління, ударним є відділ програмістів, які працюють над створенням інтелектуальних систем. Є окреме бюро, що створює документацію, необхідну для експлуатації наших виробів.

— Скільки людей в штаті управління рухомого складу?

— Кількість поступово збільшується, на сьогодні це 79 чоловік.

— А як народжуються ідеї про нові види транспортних засобів? Це виходить від генерального конструктора, або, може бути, ваші співробітники також беруть участь?

— Спочатку автором ідей є ген конструктор. Ми ж поступово реалізуємо. Хоча, підозрюю, що в голові у ген конструктора вже готова майже вся лінійка майбутнього.

— Яке із засобів було розроблено першим?

— Взагалі-то першим починали монорельсовий юнибус. Але дуже швидко він поступився своїм місцем юнибайку, оскільки ця ідея тоді була вкрай актуальною. Саме вони першими були представлені нами на InnoTrans-2016.

— А як щодо інших напрямків роботи?

— Виходячи з наших функціональних завдань, ми дуже тісно пов’язані практично з усіма підрозділами компанії. Але саме «родинне» — напевно, підрозділ транспортних естакад. Без їх рейок наші розробки нікуди не поїдуть.

— Говорячи про майбутнє. Які плани на 2019 рік?

— Для нас, як і для всієї компанії, пріоритет зараз — Інноваційний центр SkyWay в Шарджі. Далі, саме в нашому управлінні, на другому місці — робота над самохідним шасі і високошвидкісним юнибусом з колією 100 см.

— І на останок. Яка з ваших розробок для вас найулюбленіша?

— Важке питання. Не можу вибрати. Це як вирішити, кого з своїх дітей любиш більше. Вони всі рідні, всі улюблені. Але впевнений, що найкраща наша розробка ще попереду.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY