Токени Skyway

Вже досить часу пройшло з того моменту, як компанія SkyWay оголосила про старт акції під назвою «Реінвестування і викуп». За умовами цієї акції для перших 5 тис. Інвесторів активується право продажу 100 тис. часток, а для перших 50 тис. Інвесторів стає можливим обмін 100 тис. часток на токени.

В кінці минулого року було дано старт механізму отримання токенов, і перші 50 тис. інвесторів отримали відповідне повідомлення. Перевіривши свою електронну пошту, або зайшовши в особистий кабінет SKY WAY CAPITAL, вони могли дізнатися свій статус в даній акції.

Що дає можливість реінвестування часток в токени? Вихід на ринок даного інвестиційного інструменту означатиме, що його вартість, на тлі успішного розвитку компанії SkyWay, в майбутньому може вирости, тим самим інвестори, які скористалися правом викупу токенів, зможуть зафіксувати значний прибуток. А, значить, доданий ще один інструмент отримання прибутку — крім володіння частками технології Skyway, інвестори зможуть також в подальшому отримувати дохід і від токенів Skyway.

Дуже важливо відзначити, що дана криптовалюта буде відрізнятися від більшості наявних тим, що вона буде забезпечена наповненням — технологією Skyway і супутніх проектів. Наприклад тих, які відносяться до зеленої енергетики — сонячних електростанцій, які, в свою чергу, будуть використовуватися при будівництві трас Skyway. Таким чином, зроблено ще один вкрай важливий крок у посиленні інвестиційної та технологічної потужності проекту.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY