Університет Індонезії вітає SkyWay

План цього проекту був ініційований підписанням Меморандуму про взаєморозуміння між УІ і Компанією «SkyWay Technologies Індонезія». Це відбулося в кампусі Університету Індонезії в місті Депок, провінція Західна Ява.

Після підписання Меморандуму Ректор УІ Мухаммад Аніс заявив: «Ми раді і віримо, що є партнером SkyWay Індонезія, так як це — нова технологія, яка необхідна Індонезії для вирішення транспортних проблем. SkyWay володіє технологією, яка узгоджується з концепцією УІ про «зелене» транспортування, без використання викопного палива, її впровадження без видалення дерев і з використанням відновлюваних джерел енергії. Ми сподіваємося, що до кінця цього року буде завершена підготовка Генерального плану цього проекту. »

Впровадження рейкової траси естакадного типу SkyWay дозволить зменшити кількість автомобілів, які заїжджають на територію кампусу. Раніше УІ планував побудувати монорельсову дорогу, однак це було визнано неефективним внаслідок її високої вартості.

Директор Компанії «SkyWay Technologies Індонезія» Мадінатуль Фаділа так прокоментувала цю подію: «Сьогодні це перший крок нашої історії в Індонезії. Наша співпраця з УІ стане орієнтиром для всіх проектів, які ми плануємо реалізувати в Індонезії. Ректор висловив подяку за те, що ми змогли розпочати співпрацю з впровадження цієї технології в Університеті, і висловив надію, що ці технології будуть впроваджені по всій Індонезії.

Для першого етапу ми готуємо двоколійний маршрут протяжністю 4,75 км для юнибусу в Університеті Індонезії. Його пропускна здатність становитиме близько 6000 пасажирів в години пік. УІ сподівається, що ми зможемо реалізувати SkyWay як основний вид транспортування в кампусі так, що він буде в змозі зменшити забруднення повітря і підвищити «зелений» індекс (міжнародний рейтинг) Університету. Планується організувати транспортне сполучення з 26 факультетами (5 з них є державними і мають сполучення з університетської лікарнею і сусідніми містами Депок і Джакарта).

Цей проект підтримується також усіма випускниками Університету Індонезії. Вони готові підтримати нас в якості наших стратегічних партнерів в уряді (отримання дозволу і сертифікація), Комітеті з освітніми програмами і в фінансуванні.

На цьому тижні ми підготуємо нашу робочу групу, а в наступний понеділок приступимо до роботи з підготовки попередніх даних, техніко-економічного обґрунтування, інформування суспільства (ми організуємо конкурс «Дизайн станції SkyWay») і програми збору коштів. 15 листопада 2017 року ми проведемо семінар «Транспорт майбутнього», визначимо нагороду переможцю конкурсу «Дизайн станції SkyWay» і запустимо програму збору коштів.

На цьому семінарі основними доповідачами стануть Генеральний конструктор SkyWay Technologies Co. професор Анатолій Юницький, Ректор УІ професор Мухаммад Аніс, представники Міністерства транспорту, Міністерства національного планування розвитку, Міністерства державних підприємств і ряду інших профільних міністерств «.

РЕЄСТРАЦІЯ В ПРОЕКТІ SKYWAY