ВИРОБНИЦТВО SKYWAY: УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ СИСТЕМ

Сьогодні темою нашого спілкування стануть особливості роботи найбільш «загадкового» і футуристичного управління ЗАТ «Струнні технології», а саме — Управління інтелектуальних систем. Адже сьогодні цифровизація, впровадження ІІ і автоматизація є одним з основних напрямків розвитку транспортних систем в світі. Керівник цього управління Євген Родченков докладніше розповів про особливості роботи в цьому напрямку.

Євген, почнемо з азів. Що таке ІІ в контексті проекту SkyWay?

Загалом, це комплекс заходів, який використовує нейронні мережі, спрямований на повну автоматизацію управління процесами. «Трьома китами» її є — накопичена база знань, вироблення механізму прийняття рішень, заснованого на математичній логіці, і інтелектуальний інтерфейс. Результатом всього повинен стати готовий алгоритм, здатний самостійно приймати правильні рішення.

І цим займається управління?

Так. Але в контексті розробки і створення саме транспортних елементів. Тобто мова йде про в першу чергу про автоматичне управлінні з підвищеним рівнем безпеки для пасажирів.

Яка структура управління? Які і скільки відділів, наскільки великий штат?

У нас 5 відділів. Поки що в штаті в сумі 28 осіб. Крім того, періодично працюємо з аутсорсинговими компаніями, зокрема, що спеціалізуються на криптографії.

А докладніше про завдання вже існуючих відділів?

Відділ аналітики. Основна функція полягає у формуванні технічного вимоги.

Відділ технічного зору розробляє комплекс заходів, спрямованих на цифрове виявленні та класифікацію об’єктів — обов’язкова частина роботи системи автоматичного управління транспортом. А ось написанням вже програмного забезпечення займається Відділ розробки.

Є також суміжний з ними Відділ web-розробки. Все, що стосується роботи наших сайтів — відповідальність цього відділу. І Відділ перспективних розробок і апаратних рішень — націлений на розробку нових і прототипування наявних технологій. Тому що наша ідеологія полягає в тому, що, якщо ми не бачимо на ринку необхідних рішень, ми пробуємо винайти і впровадити їх самостійно.

Євген, а які з тих що знаходяться у вас в розробці технологій найбільш інноваційні?

Боюся, відповідь на це питання може зайняти пару годин. Можу відзначити основне — головне для нас досягти максимального рівня безпеки, і саме це завдання є наріжним каменем всієї нашої роботи.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY