Високошвидкісний транспорт Skyway

У листопаді в журналі Office Life вийшло інтерв’ю з головним конструктором високошвидкісного транспортного комплексу ЗАТ «Струнні технології» Сергієм Артюшевскім. Перше дітище конструкторського бюро — високошвидкісний юнибус, яке і очолює Сергій, був представлений на загальний огляд в вересні нинішнього року в Берліні, а зараз готується до проходження випробувань.

В рамках інтерв’ю Сергій Артюшевскій розповів про стратегію розвитку струнного транспорту, про складнощі розвитку технологій, а також прокоментував стан розробок у конкурентів Hyperloop:

«Створили багато галасу, а толку мало. Їх розробки мають не до кінця продуману концепцію, в першу чергу з тієї причини, що інженери намагаються будь-якими способами досягти максимальної швидкості, в одночас не думаючи про те, як буде почувати себе пасажир. Не мають поняття про нормальний відцентрове прискоренні і не продумані рішення проблем теплової деформації. Під великим питанням залишається і безпека такого транспорту».

Також в рамках інтерв’ю головний конструктор ЗАТ «Струнні технології» розповів про плани розвитку високошвидкісного комплексу: «Високошвидкісний транспорт буде складатися з локальних міських мереж, об’єднуючись в єдину глобальну систему.

На сьогоднішній день швидкість досягає 500 кілометрів на годину, а в перспективі цей показник стане значно вище. Щоб виключити дискомфорт для городян, всі великі транспортні вузли будуть перебувати на кордоні міста, а вже трохи відстань до порога будинку пасажири долатимуть на міських модулях «.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY