Виставка міжнародного масштабу
Компанія «SkyWay Technologies Індонезія» була представлена на Тижні Інфраструктури Індонезії 2017, виставці міжнародного масштабу з проблем інфраструктури, яка була організована компанією «Infrastructure Asia» і підтримується всіма рівнями уряду, включаючи Індонезійську торгово-промислову палату (KADIN), Міністерство громадських робіт, Координаційне Міністерство з економічних питань, Міністерство зв’язку та інформатики, Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів і Національне Агентство з планування розвитку. «SkyWay Technologies Індонезія» взяло участь в цій виставці з 08 по 10 листопада 2017 року Конференц-центрі Джакарти, район Сенаян.
 
Компанія «SkyWay Technologies Індонезія» брала активну участь в декількох конференціях, таких як InfraRail, InfraFinance і InfraPort 2017.
 
Нагадаємо, що Національним Комітетом з економіки і промисловості Індонезії здійснюється програма «Golden village». Ця Програма, ініційована Президентом Джокові, спрямована на розвиток Індонезії через вдосконалення життя в селах і містечках. Список за Програмою містить 2000 індонезійських населених пунктів.
 
Компанія «Skyway Technologies Індонезія» підписала Меморандум про взаєморозуміння в поселенні Дасун, округ Рембанг —одному з «золотих містечок». Компанія буде підтримувати програму Уряду Індонезії з розвитку транспортного сполучення. «SkyWay Technologies Індонезія» є єдиним партнером по транспортно-інфраструктурним технологіям в цій програмі. Раніше Skyway вже підписав Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Індонезії, за яким планується побудувати транспортну інфраструктуру на території кампусу.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY

За матеріалами: skyway.capital