VSEMIRNYY PRAVITEL'STVENNYY SAMMIT V OAE I SKYWAY Vsemirnyy pravitel'stvennyy sammit v Ob

Всесвітній урядовий саміт в Об’єднаних Арабських Еміратах є свого роду вітриною для найбільш помітних інноваційних проектів і ідей. Цей саміт відомий тим, що тут мали честь виступати найбільш впливові політичні, економічні, фінансові діячі.

А в якості глядачів тут присутні глави та представники урядів найрозвиненіших країн світу. Останній саміт, який пройшов 10-12 лютого поточного року, був настільки насичений різними подіями, що буде потрібно значну кількість часу, щоб проаналізувати все найважливіше.

З цією метою новинний портал whatson.ae зробив великий огляд п’яти основних ідей, які були представлені на даному саміті. І всі ці ідеї мають відношення до технологій, які в найближче десятиліття планується впровадити в ОАЕ. Що дозволить значно змінити в кращу сторону як стиль життя жителів країни, так і їх добробут.

І абсолютно справедливо була згадана SkyWay. Ось що стосовно технологій SkyWay відзначили журналісти whatson.ae:

«Модулі Sky Pods є однією з частин великої програми, яка спрямована на розвиток інноваційних транспортних систем, покликаних задовольнити потреби у високому рівні мобільності на території Дубая. Модулі Sky Pods зможуть перетворити як мінімум 25% поїздок на громадському транспорті в Дубаї в абсолютно автономні. Дану задачу планується виконати вже до 2030 року».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY