Міжнародний конгрес SkyWay Capital в Нюрнберзі

«Дуже цікавий день, на якому куратор регіону Німеччини і ведуча заходу Розмарі Кірнер розповіла, що сталося з моменту презентації транспортної технології Skyway, що відбулася у вересні 2016 року у великому міжнародному транспортному форумі в Європі — «InnoTrans» в Берліні. Зацікавлені сторони, партнери та керівники, котрі приїхали з Австрії, Швейцарії, Бельгії та Голландії, відвідали дуже добре організований та інформативний конгрес в концертному залі Meistersingerhalle, в якому не було жодного вільного місця.

На міжнародному конгресі SkyWay Capital в Нюрнберзі йшлося про більш ніж 20-ти конкретних заходах, таких як проектування, переговори по проектам і виступи на виставках, а також можливий потенціал замовлень для транспортної технології SkyWay. Були представлені потенційні адресні проекти з багатьох регіонів світу: Австралія, Об’єднані Арабські Емірати, Грузія, Танзанія, Болівія, Туреччина, Казахстан, Росія, Парагвай, Уругвай, Індонезія, Бразилія і, звичайно ж, Індія. З особливим ентузіазмом сприйняли адресний проект в Європейському регіоні — Південний Уельс (Великобританія), який з’явився в останній тиждень вересня.

Станіслав Шпачинський (дипломований інженер по машинобудуванню, що працює в світовій компанії в Нюрнберзі) вражаюче представив презентацію технічної частини. Йшлося про властивості матеріалів, що застосовуються в технології, про приводні системи і характеристики руху транспорту, в контексті енергоспоживання. Також, в ході конгресу Розмарі Кірнер пояснила структуру групи компаній SkyWay і роз’яснила дуже докладно і зрозуміло, який тип часток компанії може бути придбаний в Skyway Capital.

SkyWay знаходиться на правильному шляху. Інтерес до технології і потенційні адресні проекти з’являються по всьому світу щотижня. На даний момент є цілий ряд процедур, які треба пройти. Наприклад, сертифікація і організація серійного виробництва «рухомого складу», ретельна підготовка до IPO, будівництво філій в Делі, Пуне і Джакарті, планування і проведення переговорів по використанню технології, і, в кінцевому рахунку, процес ліцензування (видача дозволу) для її практичного застосування.

Я особисто дуже щасливий бути частиною компанії, і я впевнений в очікуваному успіху! Дякую SkyWay за надану можливість!

З повагою, Ервін Марі.»

(Висловлюємо особливу подяку видатній перекладачці Олександрі Гдалевіч).

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY