Юницький виграв ще один суд проти Узлова

Московський міський суд задовольнив позов Анатолія Юницького до Віктора Узлова та Юрія Фролова про захист честі, гідності та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди. Приводом для подачі в суд став опублікований в інтернеті виступ Узлова, в якому він образливо висловлювався про автора струнного транспорту, при цьому навмисно спотворюючи дійсність.

Розглянувши обставини справи, суд зобов’язав Фролова і Узлова протягом десяти днів з дати набрання рішення суду законної сили спростувати відомості, що порочать честь, гідність і ділову репутацію Юницького А.Е. шляхом розміщення на Youtube відеозапису, що містить повідомлення про невідповідність дійсності зазначених відомостей, а також копії судового рішення. Крім того, суд зобов’язав Фролова видалити з мережі Інтернет ці відеозаписи і стягнув з обох відповідачів компенсацію моральної шкоди.

Тим часом, Віктор Узлов опублікував нове відеозвернення, в якому докорінно змінив свою позицію. Посилаючись на сайт vuzlovu.net, він стверджує, що хтось просто вирішив «стравити» його з Анатолієм Едуардовичем, тоді як сам Узлов відноситься до автора струнного транспорту з «глибокою повагою». Він заперечує правдивість відомостей що містяться на сайті vuzlovu.net і описує свої відносини з Анатолієм Юницьким, як «добрих, напружених, трудових п’ять років», протягом яких вони спільно розвивали технологію.

З чим пов’язана така зміна Узлова в поглядах — невідомо. Можливо, що це реакція на суд або перший хід у новій комбінації. Але зміна — разюча. Окрім виступу на каналі блогера Фролова, Узлов в недавньому минулому виступив в суді у справі про порушення авторських прав — видалення зображення Юницького з фотографії, зробленої під випробувальним стендом струнного транспорту Юницького в місті Озери. Ця фотографія довгий час була розміщена на сайтах компанії Узлова Adgex і компанії «Моноракурс», що належить його партнерові Ігорю Дубатовку. У тому суді, також виграному Юницьким, Дубатовка виступав відповідачем, а Узлов свідком з його боку.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY