Юникар-Т. Тропічна модифікація для ОАЕ

На сьогодні триває активна робота компанії ЗАТ «Струнні технології» по будівництву в Об’єднаних Арабських Еміратах Технологічного парку SkyWay. Одночасно з тим, компанія також веде розробку нових моделей струнного транспорту, які планується в майбутньому постачати в ОАЕ і цілий ряд інших країн близькосхідного регіону. І одна з таких машин: Юникар-Т. Дане маркування позначає, що апарат готується до роботи в тропічному кліматі.

Чим же Юникар-Т унікальний? Тим, що він по суті є новою розробкою, яка покликана буде функціонувати в умовах високих температур. Ось деякі особливості:

  • Максимальний температурний поріг збільшено до +60 градусів.
  • Одночасно з тим температура повітря в салоні становитиме + 20-23 градуси.
  • Ряд ключових систем і вузлів машини, що забезпечують ефективну роботу при високих температурах, продубльовані: дві системи охолодження, два акумулятора, два кліматичних агрегату.
  • Удосконалена система гальмування.
  • Нові електродвигуни більшої потужності.
  • Склопакети.
  • Обладнаний салон класу VIP, розрахований на чотири пасажира. Включає в себе шкіряні крісла, холодильник, 32-дюймову плазму, якісні динаміки.
  • Вихід можливий на обидві сторони Юникару.

Про деякі інші аспекти роботи над Юникаром-Т, що готується для використання в тропічних умовах, з нами поділився начальник управління рухомих складів Андрій Зайцев:

«Даний Юникар є фактично новою моделлю, а не переробкою старих. Абсолютно новий транспортний засіб з кардинально поліпшеними характеристиками, оптимальними під використання в країнах Близького Сходу, в режимі температурних режимів вище 50 градусів.

Незважаючи на досить жорсткий графік, ми рухаємося строго за планом, відставань немає. Я б навіть оцінив темп виконання нами робіт, наприклад, якщо порівняти зі звичайною автомобільною промисловістю, мінімум в 2 рази вище. Також, ще однією особливістю Юникара-Т буде те, що перші випробування він повинен буде пройти в умовах зими в Білорусі, і тільки потім відправлений на наступний випробувальний етап вже в ОАЕ.

Так що машина буде в повному сенсі цього слова універсальна, так як буде здатна функціонувати і в умовах європейської зими. А крім того, на даний момент в планах розробка ще близько 8 нових типів машин, розрахованих на роботу в тропічних умовах ».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY