ЮНИКАР - ТРОПІЧНА МОДЕЛЬ U4-431-01

Минуло кілька місяців з тих пір як ми відвідали виробництво ЗАТ «Струнні технології» і поговорили з Андрієм Зайцевим, що є Начальником управління рухомого складу. Тоді в перший раз ми розповіли нашим читачам про новий елемент рухомого складу. Йдеться про юникар, що розробляється спеціально для роботи в тропічних умовах. Робота над цією моделлю здійснюється в рамках будівництва Інноваційного науково-дослідного технологічного парку в Шарджі.

І ось вже на днях почалися практичні випробування першої готової моделі U4-431-01 в ЕкоТехноПарку SkyWay. І це стало ще одним приводом для того, щоб з’їздити в Мар’їну Гірку. На цей раз нашим співрозмовником став інженер-програміст конструкторського бюро «Бортові системи управління» Дмитро Уласень. Темою спілкування стала процес пусконалагоджувальних випробувальних робіт. Крім цього ми вирішили детально розпитати про відмінності даної моделі юникару від інших представників модельного ряду.

«Головна особливість даного транспортного засобу полягає в його реалізації безпосередньо для експлуатації в кліматичних умовах Близького сходу. З технологічної точки зору ключовими відмінностями є дублювання основних наборів накопичувачів, призначених для збільшення запасу ходу.

Крім цього тут ми впровадили вдосконалену систему охолодження, а також подвійну систему мікроклімату для пасажирів, звівши практично до нуля ймовірність виходу з ладу будь-якої з цих систем. Також є цілий ряд інших нововведень, основна суть яких полягає в тому, щоб пристосувати машину до роботи у вкрай жаркому кліматі, при цьому зберігаючи комфорт для пасажирів.

На даний момент юникар знаходиться на етапі отримання перших азів руху по дорожній структурі. На цьому етапі йде настройка внутрішніх регуляторів, а також синхронізація всіх працюючих систем. Це тільки початок всього комплексу тестування, який повинен пройти юникар, перш ніж він буде повністю готовий до роботи в реальних умовах.

Відпрацьовується ходова частина, перевіряється підвіска, режим гальмування. Після основних випробувань юникар буде повністю розібраний, всі вузли перевірені нашими фахівцями, після зібраний заново і відправлений на аналогічний комплекс випробувань. І тільки після успішного проходження другого етапу ми зможемо зробити висновок про стовідсоткову готовність машини до роботи».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY