ЮНИКАР U4-431-01 У ТРОПІЧНОМУ ВИКОНАННІ

Юникар U4-431-01 у тропічному виконанні успішно пройшов складне тестування в спеціальній термокамері. Результати яких виявилися вельми позитивними. Юникар знаходився без зупинки під навантаженням протягом двох діб в умовах, повністю ідентичних кліматичним умовам ОАЕ. Були перевірені всі ключові вузли.

Більш детально про це з нами поділився інженер-конструктор 1-ї категорії КБ «Компонування» ЗАТ «Струнні технології» Іван Романенко.

— Доброго дня, Іване. Скажіть, от різниця температур в Білорусі і в ОАЕ влітку градусів 40. Це велика різниця для проведення випробувань?

— Для перевірки працездатності подібні випробування провести було необхідно. Крім того, важливий фактор — підвищена вологість в ОАЕ.

— Наскільки я розумію, на сонце юникар може розігріватися значно вище. Це враховувалося?

— Звичайно. Ми розігрівали вузли більш ніж на 70 градусів.

— А для яких систем надвисокі температури найбільш критичні?

— В першу чергу, для систем мікроклімату, охолодження. Також важливо, щоб наш транспорт, який призначений для зберігання на свіжому повітрі, зберігав початковий інтер’єр.

— А якщо детальніше про цифри?

— Наприклад, були випробування в термокамері при 60°. Далі ми перевіряли, за який термін система відновить комфортну температуру, тобто 20-22° градуса, в салоні. Цей показник склав близько 28 хвилин. Хоча за вимогами досить було досягти 23° в салоні при 48° за бортом.

Крім того, вкрай важливо було перевірити, наскільки двигуни зможуть переносити подібні температури, як впорається система охолодження. Підсумок порадував — двигуни не нагрівалися вище 120°. Перевірили гідроелектростанцію, а також систему всередині салону. Зокрема, ІСУ — інтелектуальна система управління, комп’ютер, елементи мультимедіа, які чутливі до високих температур. Всі системи відпрацювали відмінно.

— З температурою зрозуміло. А як з вологістю?

— Так, це теж враховували і перевіряли. Наприклад, при температурі 38° рівень вологості при перевірці становив 100%.

— Тобто імітували реальні умови тропічного клімату?

— Абсолютно вірно.

— І що, не зафіксували жодного збою, ніяких проблем?

— На щастя, так. Все відмінно.

— А після такого жорсткого тексту чи все в порядку з юникаром? Не було наслідків?

— Після перевірки, коли юникар прибув додому, він був повністю нами перевірений. Ми не виявили ніяких проблем.

— Спасибі велике, Іване.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, вливайтеся в ряди Skyway. У найближчому майбутньому неможливо буде уявити світ без транспорту Skyway.

 

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY