Юнивінд

Компанія SkyWay продовжує вести розробку цілого ряду нових елементів струнного транспорту, один з яких юнивінд U4-651. Він здатний розвивати швидкість до 150 км / год, перевозячи при цьому до 2 чоловік і має вантажопідйомність 150 кг. Транспортна система на його основі здатна перевозити до 7200 пасажирів на годину в обидва боки. При цьому така система буде споживати близько 33 кВт / год, тобто менше 1 літра палива на 100 км.

Даний вид транспорту буде оптимальним для використання у віддалених районах, що характеризуються непростими погодними умовами. Більш докладно про юнивінд розповість Головний конструктор міського транспорту комплексу ЗАТ «Струнні технології» Вадим Володимирович Савченко.

— Вадим Володимирович, основним елементом, який дозволяє досягати такого високого показника енергоефективності є колійна система. Чи можна докладніше розповісти про це?

— Насправді це найдорожчий елемент системи, ми намагалися зі застосуванням високих технологій мінімізувати її вартість, домігшись при цьому необхідного економічного показника всієї системи. Крім того, з конструктивної точки зору нам вдалося домогтися гранично простої процедури монтажу шляховий структури.

— Тобто в даному випадку немає необхідності здійснювати замовлення на європейських заводах, які можуть призвести елементи зі сталі певної якості? Все, що необхідно є у нас, на нашому ринку?

— Несуча рейка, а саме по ній пересувається юнивінд, є спеціальною трубою і виготовляється з особливою марки стали. Для отримання цієї рейки потрібно розміщувати замовлення на європейському підприємстві.

— А яким чином тоді виходить нижча собівартість?

— В даному випадку завдяки мінімальній матеріаломісткості та використання особливого типу стали для виробництва рейки. Тобто, грубо кажучи, для того щоб зробити цю рейку, необхідно відносно небагато стали. Більшість елементів виготовляються зі стандартної сталі марки s305.

— А які ще елементи транспортної інфраструктури використовуються тут?

— Основний елемент — це інтелектуальна система управління. Однак з огляду на те, що безпека є пріоритетним характеристикою для нас в процесі розробки, в даному випадку ми намагаємося не економити. Максимум, про що може йти мова, це про невелику оптимізацію.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY