ЗТЗ Юницького

«Загальнопланетний транспортний засіб» — саме так називається масштабний проект, розробка над яким є для компанії ЗАТ «Струнні технології» стратегічною на сьогоднішній день. Актуальність роботи над цим амбітним проектом визнається найавторитетнішими експертами, зокрема, тими що працюють в НАСА.

Кому як не їм знати, наскільки шкідливою для навколишнього середовища, а саме для озонового шару, є ракетна космонавтика в тому вигляді, в якому вона функціонує сьогодні.

Одна лише компанія SpaceX всього двома своїми запусками щомісяця виділяє в атмосферу 44000 тонн викидів CO2. Одночасно з тим, лише 4,5% маси ракети можна назвати корисним навантаженням. Тобто рівень ефективності вкрай низький. І з точки зору турботи про майбутнє планети Земля необхідно вже сьогодні ставити перед собою завдання кардинальних змін. І саме це входить в плани стратегічного розвитку SkyWay.

Освоєння космосу як ніколи раніше потребує альтернативних технологй. Це стало основною темою інтерв’ю генерального конструктора ЗАТ «Струнні технології» Анатолія Юницького, яке він дав найавторитетнішому науково-технічному за своїм спрямуванням сайту Futurism.com.

Результати роботи команди даного порталу, яка вивчила ідею про «загальнопланетний транспортний засіб», висунуту компанією SkyWay, підтверджують доцільність роботи над проектом. Адже, незважаючи на розвиток ракетної галузі, сам принцип її функціонування з точки зору екології є вкрай небезпечним. А крім того, має низьку економічну ефективність.

Втім, журналісти, що представляють портал Futurism.com, не у всіх аспектах висловили повну згоду з Анатолієм Юницьким. Зокрема, для них спірним є теза про необхідність розвитку нових масштабних космічних проектів, для реалізації яких необхідні великі кошти. Оскільки саме таким є проект, пропонований компанією SkyWay. Втім, журналістами було зазначено наступне:

«Але насправді, ідея потребує більш глибокого осмислення. Адже якщо припустити, що ОТС буде здатним стати повноцінною заміною всіх ракет, що використовують викопне паливо, і які сьогодні знаходяться в розробці і будуть зроблені для майбутніх запусків, то, можливо, інвестиції в розробку саме ОТС можуть себе повністю виправдати».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY