Al Arabiya_Skyway

Струнні технології SkyWay і потенційні можливості транспортної системи, побудованої на базі цих технологій, все частіше є предметом новин і обговорення серед експертів в інформаційному полі Об’єднаних Арабських Еміратів. Зокрема, один з найавторитетніших тв-каналів «Al Arabiya News Channel» в грудні випустив сюжет з розповіддю про те, які особливості технологій SkyWay.

У ньому, зокрема, докладно аргументується доцільність інтеграції струнних технологій в транспортну мережу Дубая, адже з їх допомогою досягається рівень перевезення пасажиропотоку в кількості 20 000 осіб на годину в разі використання пятиместного юнибайка і 50 000 осіб на годину за допомогою односекційного юникара. Завдяки цьому з’являється можливість істотно розвантажити транспортну інфраструктуру.

«Струнний транспорт вимагає в сто менше площі при однаковій місткості, при цьому досягається мінімальний рівень споживання енергії, який нижче, ніж у електромобілів приблизно в п’ять разів, і в десять разів нижче для всієї транспортної системи Дубая» —

зазначив ведучий Al Arabiya.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY