SkyWay на форумі Інтелектуальні транспортні системи Росії»

На інформаційному порталі всеросійської транспортної щотижневої інформаційно-аналітичної газети «Транспорт Росії» вийшла публікація, присвячена підсумкам минулого 27-28 вересня 2017 року в Москві II Міжнародного форуму «Інтелектуальні транспортні системи Росії». Мета заходу — консолідація думок учасників транспортного ринку щодо найближчих перспектив застосування інтелектуальних транспортних систем.

Участь у форумі взяли представники ЗАТ «Струнні технології», які виступили з презентацією інноваційних транспортно-інфраструктурних комплексів SkyWay.

«Транспортні засоби SkyWay переміщаються над землею по спеціальній рейко-струнній естакаді, завдяки чому забезпечуються безпрецедентна Безпека і раціональне використання землі та ресурсів, збільшується швидкість пересування людей і вантажів, зводиться до мінімуму шкода що наноситься транспортом навколишньому середовищу, так як система використовує для свого живлення електроенергію. Основні елементи транспортно-інфраструктурного комплексу SkyWay — нерозрізна попередньо напружена рейко-струнна естакада, а також рейкові автомобілі на сталевих колесах. Як було відзначено на презентації, експертною радою Мінтрансу Росії ця технологія на початку 2016 року визнана інноваційною. Зараз триває процес сертифікації рухомого складу і розробка спеціальних технічних умов на цей вид транспорту»

 

РЕЄСТРАЦІЯ В ПРОЕКТІ SKYWAY